אינסטלטורים – מפגש צנרת

0 6,011

יותר ויותר בתים פרטיים מגלים שהצנרת שעוברת לנו בבית היא זו ששולטת לנו על רוב הבעיות בבית, ככל שנשמור על צנרת טובה ובטוחה – אינסטלטורים לא יצטרכו להגיע ולהציל אותנו מכל רע בבית.

אינסטלטורים הינם אנשי מקצוע ומכאן יש להבין שלא כל דבר שאנחנו רואים בבית כבעיה אנחנו יכולים לפתור, הרי אחת הבעיותה גדולות ביותר בחיי היום יום של אותם אינסטלטורים (לפי דעת רובם) שצנרת מתקלקלת והולכת לאיבוד בתוך הבניינים הישנים והרקובים בארץ ובעלי הבית מנסים לפתור את הבעיה בעצמם, סוג של "אני יכול" ברחבי הבית. אם היה מדובר בלתקוע מסמר ולהציב תמונה הייתי אומר שזה בסדר גמור להיות עצמאי אך כאשר מדובר בחיי הצנרת שלנו בבית – אין איש מלבד אינסטלטורים מקצועיים ואף מקצוענים אשר באמת יכולים לטפל בבעיה.

אינסטלטורים – מי צריך אותם? הצנרת!

רב בעלי בתים חושבים שרק אם ייקרה (חס וחלילה) אסון בבית מבחינת הצפות ובעיות בצנרת אז רק אז נקרא לאותi אינסטלטור בבאר שבע שיבוא ויציל מאותו פחד אימתני של בעיות בצנרת, הרי מספיק דברים בבית אנחנו מנסים לתקן אבל כאשר מדובר בצנרת הבית, רק אינסטלטורים מקצוענים באמת יודעים איך לסדר ולטפל בתקלות.

הבעיות הרבות שלנו אשר נמצאות בצנרת ובכלל בבעיות אינסטלציה מתחילות ונגמרות מתכנון לא נכון של הבית, הרי רובנו נמצאים בבתים ישנים ורעועים, מדינת ישראל קיימת מספיק זמן בשביל להבין שעם כל הכבוד מול אותם אינסטלטורים בארץ, הצנרת הוקמה יותר מידי זמן קודם לכן.אינסטלטורים יודעים לעצור את הבעיות וכמובן גם איך למנוע כשמדובר בבתים חדשים אבל כאשר אינסטלטורים נמצאים בבתים ישנים ניתן לראות איך צנרת ישנה פוגעת בכל הבנייה של הבית.

גם אינסטלטורים צריך לדעת לברור

אינסטלטורים מוצאים לנכון לעזור לנו בכל בעיות הצנרת העניין הוא שלא משנה כמה יעזרו לנו וכמה אינסטלטורים יעברו לנו בבית אנחנו עדיין נצטרך לדעת שצנרת זה עניין חשוב ויש לטפל בה כראוי. לרוב ניתן לראות איך אינסטלטורים בתל אביב הם אלו שמקבלים את רוב בפניות במיוחד כאשר מדובר בבתים ישנים ורעועים בשכונות הישנות והטובות בתל אביב. לא משנה לפעמים כמה אנחנו נברור באותם דפי זהב בשביל למצוא אינסטלטורים טובים אנחנו תמיד נחשוב שמנסים להוציא מאיתנו כסף, אין צורך להאמין בכל אותם אינסטלטורים ניתן פשוט לבדוק אותם קודם לכן, המלצות ותיקי עבודות זה דבר שכיח בכל עסק, גם אינסטלטורים יכולים לעבור מבדק כזה או אחר על ידינו, אחרי הכל- אם הם תואמים לבקשות שלנו – אין להם סיבה לחשוש, אינסטלטורים יודעים להעריך את עצמם כראוי

לקבלת מידע ושירות מאינסטלטור מוסמך ניתן להיכנס ולהזמין את שירותיו של אורי האינסטלטור – שרברב מוסמך בבאר שבע והדרום.

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.