איך לבחור חברת מטבחים?

0 5,811

כשאנו מחליטים לשפץ את המטבח, חשוב להבין כי החלטה זו היא רק תחילתו של תהליך מורכב ומאומץ. נצטרך להשוות בין חברות עיצוב מטבחים ומוצרים שונים, ולשקול מחירים ומותגים. לבסוף, נדרש להחליט החלטה שיש לה פן אמוציונלי – בחירה בחברה ובמוצר שאליו התחברנו, וגם רציונלי – בחירת מחיר תחרותי, מוצר איכותי, ושירות ברמה גבוהה. כדי לעשות את ההחלטה הנכונה אתה נהיה שלמים , כדאי לדעת מה עלינו לשקול בבואנו לבחור חברת עיצוב מטבחים.

 וותק ונסיון

מרבית חברות עיצוב המטבחים המוצלחות הן בעלות וותק של עשרות שנים, וגם החדשות שביניהן לרוב מנוהלות על ידי יוצאי חברות גדולות ומוכרות. הסיבה לכך היא שעיצוב ויצור מטבחים הן לא מיומנויות שנלמדות בין לילה. נדרשת מומחיות שנרכשת דרך שנים של ניסיון בעבודה עם מותגים בינלאומיים, אדריכלים, מעצבי מטבחים, נגרים ואינספור בעלי תפקידים אחרים שהם חלק מעולם עיצוב המטבחים. חברת מטבחים אשר קיימת שנים רבות ומעסיקה בעלי מקצוע עם ניסיון ענף בתחום העיסוק שלהם, מבטיחה לכם את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם.

סדר גודל של חברת המטבחים

רבים הבונים או משפצים מטבח מצאו את עצמם בדילמה – האם לפנות לחברת מטבחים גדולה ולמצוא את כל פתרונות העיצוב והייצור תחת קורת גג אחת, או לפנות למומחים פרטיים כמו נגרים באופן פרטני. בנושא הזה יש שני יתרונות מרכזיים לבחירה במותג מטבחים גדול ומוכר – הנוחות שבריכוז ככל העבודה מול גורם אחד, ואיכות העבודה והמוצרים שנובעת מבעלי מקצוע מומחים בתחומם, הנוטים לעבוד מול חברות גדולות.

שם טוב לחברה – חוות דעת ושביעות רצון לקוחות

כולנו יודעים שחוות הדעת הכי אמינה היא של לקוח קיים. לקוח זה הוא בלתי תלוי וחוות דעתו לרוב תהיה ברמת אובייקטיביות גבוהה. כדאי ומומלץ להתייעץ עם חברים, משפחה, וגם לקוחות שמציעים את דעתם. עם כל זאת, חשוב לזכור שאין להסתמך על חוות דעת זו בלבד. חווית השירות היא חוויה אישית ויכולה להיות מוטה בגלל העדפות ויחוס חשיבות של הלקוח לדברים מסוימים אשר כלל לא חשובים לכם. לכן תמיד תשוו חוות דעת של אחרים לחוויה הראשונית שלכם, אותה תוכלו לקבל מפגישת יעוץ לא מחייבת בחברת המטבחים. כמו כן, עדיף להשוות חוות דעת חיוביות בין חברות ולהחליט מי יותר טובה מאשר להשוות בין חוות דעת שליליות, ולהגיע למסקנה מי פחות גרועה – מכך לא תצמח טובה גדולה.

רמת השירות – יחס אישי וייעוץ מקצועי

בבואכם לקחת שירות מורכב ורב רבדים כמו עיצוב מטבח, חשוב שתקבלו יחס אישי ויעוץ מקצועי אשר יסייע לכם לקבל החלטות ולהביא את התוכניות שלכם לידי מימוש. קל לזהות שירות איכותי בשלב מוקדם –  אם תלכו לייעוץ ראשוני בחברת מטבחים שימו לב ליחס שניתן לכם ולרמת הייעוץ שתקבלו. אם כבר בשלב זה קיבלתם יחס אישי ויעוץ מקצועי, הדבר יעיד על התנהלות נכונה של החברה מולכם בהמשך.

 

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.